Działka budowlana Lisówek
Lisówek, mazowieckie
- 225 000 zł
- 3 001 m²
- 74,98 zł/m²
Paulina Byliniak...
Skontaktuj się
Działka budowlana Lisówek
Lisówek, mazowieckie
zaktualizowane:
25 kwietnia 2026
Działka budowlana Lisówek
Zaktualizowane: 25 kwietnia 2026
225 000 zł 3 001 m² 74,98 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 225 000 zł (74,98 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 3 001 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: GTW Group Sp. z o.o., zaktualizowane: 25.04.2026
- numer ogłoszenia: 409/3396/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Lisówek, Grójec, grójecki, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3001 m² położona w miejscowości Lisówek, gm. Grójec idealna propozycja dla inwestora poszukującego gruntu pod zabudowę jednorodzinną.
Największym atutem nieruchomości są wydane warunki zabudowy umożliwiające realizację aż 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z garażami co daje realny potencjał pod inwestycję deweloperską lub budowę na sprzedaż.
To nie jest zwykła działka to gotowy projekt inwestycyjny. (...)
727 504...
727 504 881